Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi

Onko, 1990 yılında medikal onkolog Prof Dr Önder Berk, radyasyon onkologları Dr Zeki Güran, Dr Emin Kamgözen ve Dr Cemil Kuşoğlu tarafından Ankara’da kuruldu. İlk şubesi 1994 yılında Antalya’da, bölgenin ilk radyoterapi merkezi olarak kuruldu ve 18 yıl boyunca hizmet sundu. İstanbul Onko, 1996 yılında Anadolu yakasının ilk, İstanbul’un ikinci özel merkezi olarak hizmet vermeye başladı. 2003 yılında Avrupa yakasına taşınarak hizmet vermeyi sürdürdü. Ankara’da 2018 yılından itibaren Yüksek İhtisas Üniversitesi Hastanesi radyasyon onkolojisi bölümünün işletmesi de ONKO tarafından yapılmaya başlanmıştır. Kuruluşunun 30. yıldönümünü kutlayacağımız 2020 yılına kadar 45.000’den fazla hasta merkezlerimizde tedavi gördü. Yıllardır kliniklerimizde eğitim alan, deneyim kazanan çok sayıda hekim ve medikal personel halen Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:448 Yenişehir/Mersin  
Telefon 0324 329 44 11
Fax 0324 329 43 13
E-Mail

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Nerede
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Randevu Alma
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Radyasyon Onkolojisi

Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezi Doktorları
Özel Onko Mersin Onkoloji Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -