Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi

2007 yılında kurulan diyaliz merkezimiz Hemodiyaliz Hastalarına tedavi hizmeti sunmaktadır. İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memmuniyeti hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetin her zaman en iyisini hedeflemekteyiz.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’deki diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Batıkent Mah. İstemihan TALAY Cad. GRAND ERDEM Plaza NO: 160/A YENİŞEHİR MERSİN  
Telefon 0 324 325 70 08
Fax 0 324 325 70 45
E-Mail mersinnefrolojidiyaliz@gmail.com

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Mersin Nefroloji Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -