Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi

Sağlıklı nesiller yetişmesine katkı sağlayarak, bireylerin yaşam kalitesini arttırmak ve toplumsal fayda üretmek.Öncelikle bölgemizde hastane sağlık hizmetlerini uluslararası standartlarda, etkili, verimli ve sürdürülebilir olarak veren, hasta ve personel memnuniyetinin mükemmele ulaştığı model bir hastane olmak.
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güvenevler, 20. Cd. No:48, 33140 Yenişehir/Mersin
Telefon Tel:(0324) 325 46 46
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@forumyasamhastanesi.com.tr
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Anestezi Ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check-Up Hizmetleri, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Karma Servis, Klinik Psikolog, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar ve Kan Transfüzyon Merkezi, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Mersin Forum Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -