Özel Yenişehir Hastanesi

Biz; hastalarını bilgilendiren, şeffaf ilgili, dürüst ve farklı hizmet anlayışımızla; Kaliteli ve doğru sağlık hizmeti veren, Güvenilen hastane ihtiyacını karşılayan, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kurumuyuz.Hastanemiz; sağlık hizmetlerinde en iyiyi yakalamak için yenilikleri takip eden ve sürekli gelişen ,yurt dışı sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanma başarısını gösteren, Hastaları ve çalışanları tarafından tercih edilen Marka olmuş bir sağlık kurumu olacaktır.
Özel Yenişehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Yenişehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güvenevler Mah. 20.Cad No:4 Forum Karşısı Yenişehir/MERSİN
Telefon Tel:444 85 95 0533 570 89 89
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@yenisehirhastanesi.com.tr
Özel Yenişehir Hastanesi Nerede
Özel Yenişehir Hastanesi Randevu Alma
Özel Yenişehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenişehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yenişehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yenişehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Bakteriyoloji ve Enfeksiyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji (Cildiye), Genel Cerrahi, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cer., Radyoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları, Üroloji, Yeni Doğan ve Yoğun Bakım
Özel Yenişehir Hastanesi Doktorları
Özel Yenişehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -