Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

Özgüryaşam, 2005 yılında “Çamlıbel Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak Mersin’de kuruldu. Mersin’in ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Özgüryaşam, 2010 yılının mart ayında Pozcu GMK bulvarı üzerindeki ikinci hizmet binası üzerine taşındı. 10. yılını kutladığı 2014 yılı başlarında uzman hekim sayısını 2’den 4’e çıkaran Özgüryaşam, eylül 2014’de Güvenevler mahallesi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına çok daha elverişli olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah bir hizmet alanına kavuştu.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A  
Telefon 0 (324) 325-7657
Fax
E-Mail

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -