Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

Özgüryaşam, 2005 yılında “Çamlıbel Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak Mersin’de kuruldu. Mersin’in ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Özgüryaşam, 2010 yılının mart ayında Pozcu GMK bulvarı üzerindeki ikinci hizmet binası üzerine taşındı. 10. yılını kutladığı 2014 yılı başlarında uzman hekim sayısını 2’den 4’e çıkaran Özgüryaşam, eylül 2014’de Güvenevler mahallesi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına çok daha elverişli olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah bir hizmet alanına kavuştu.
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A
Telefon Tel:0 (324) 325-7657
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -