Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi

Mersin bölgesinde tek olan Hiperbarik oksijen tedavisi kliniği olarak sorumluluğumuzu farkındayız. Mersin ve tüm Türkiye’ye Hiperbarik Oksijen Tedavisi, iyileşmeyen yaralar ve diğer endikasyonlarımız konusunda dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.Mersin bölgesinde özellikle iyileşmeyen yaralar konusunda ortak bir yaklaşım geliştirmek, halkımızı iyileşmeyen yaralar, özellikle diyabet (şeker hastalığı) ve diyabetik ayak (şeker yaraları) konusunda yeterince bilgilendirmek, bu çerçevede toplantılar düzenlemek, bilimsel araştırmalara katkıda bulunmak.

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Barbaros, 2124. Sk. No:48, 33150 Yenişehir/Mersin
Telefon (0324) 326 0094
Fax
E-Mail info@mersinhiperbarik.com

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -