Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi

Mersin bölgesinde tek olan Hiperbarik oksijen tedavisi kliniği olarak sorumluluğumuzu farkındayız. Mersin ve tüm Türkiye’ye Hiperbarik Oksijen Tedavisi, iyileşmeyen yaralar ve diğer endikasyonlarımız konusunda dünya standartlarında hizmet sunuyoruz.Mersin bölgesinde özellikle iyileşmeyen yaralar konusunda ortak bir yaklaşım geliştirmek, halkımızı iyileşmeyen yaralar, özellikle diyabet (şeker hastalığı) ve diyabetik ayak (şeker yaraları) konusunda yeterince bilgilendirmek, bu çerçevede toplantılar düzenlemek, bilimsel araştırmalara katkıda bulunmak.
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Barbaros, 2124. Sk. No:48, 33150 Yenişehir/Mersin
Telefon Tel:(0324) 326 0094
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@mersinhiperbarik.com
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Nerede
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hiperbarik Oksijen Tedavisi
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezi Doktorları
Özel Mersin Oksijen Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -