Özel Başak Tıp Merkezi

Nitelikli ve işinde uzman, profesyonel iş gücüne sahip personeli,geliştirmek ve bünyesinde barındırmak.Hasta memnuniyetini sürekli aşmak ve beklentilerin üzerine çıkmak gayesindeyiz.Bütün çalışanlarımıza değer katar ve en önemlisi güvenilir temellere oturtulmuş iletişim, genel karekterimizdir.Biz deneyimli ve uzman kadromuzla,en yüksek teknolojiyi kullanarak,en iyi kalitede sağlık hizmetini;insan hayatına değer katmak ve beklentileri aşabilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim programları ve etik değerler doğrultusunda ödün vermeden ve hasta haklarını gözeterek,hizmetlerimizin her aşamasında güven dolu bir iletişim yaratmak, beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamak için varız.

Özel Başak Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Başak Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İstasyon Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (Ayaş Caddesi) No:60 A-B Sincan / ANKARA  
Telefon 0312 269 17 17
Fax 0312 269 17 18
E-Mail info@basaktipmerkezi.com.tr

Özel Başak Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Başak Tıp Merkezi Nerede
Özel Başak Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Başak Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Başak Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı

-Psikiyatri

-Dahiliye – İç Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Çocuk Hastalıkları, Beslenme ve Diyetetik

-Kulak Burun Boğaz

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

Özel Başak Tıp Merkezi Doktorları
Özel Başak Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -