Özel Mersin Akademi Hastanesi

Mesleki etik ilkelerden ödün vermeden, seçkin kodrosu ile bilimsel ve teknolojik tüm gelişimleri takip eden; hasta/hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektöründen öncü uygulamalarla fark yaratarak toplumun değerlerine saygılı hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunarak, marka olmak.Hasta/hasta yakınları için ileri teknolojiyi uzman kadro ile birleştirip, memnuniyet odaklı güvenilir ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Mersin Akademi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Akademi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Menteş Mah. Barbaros Cd. 140.Sk No:105 ( Forum AVM 500m Kuzeyi ) Mersin
Telefon Tel:444 56 51 0324 328 68 68
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@mersinakademihastanesi.com
Özel Mersin Akademi Hastanesi Nerede
Özel Mersin Akademi Hastanesi Randevu Alma
Özel Mersin Akademi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Akademi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Akademi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Akademi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Cerrahi Estetik, Medikal Estetik, Beyin ve Sinir Hastalıkları Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Acil Servis, Enfeksiyon Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Dermatoloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım (Neonatoloji)
Özel Mersin Akademi Hastanesi Doktorları
Özel Mersin Akademi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -