Mersin Üniversitesi Hastanesi

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, çağdaş düzeyde tanı ve tedavi hizmeti sunan tıbbi açıdan yeterli donanıma sahip bölgesel ve ulusal alanda gelişmeleri takip eden ve sahip olduğu hizmet standartlarını sürekli geliştiren bir Araştırma ve Uygulama Hastanesi olmaktır. Ulusal ve uluslararası düzeyde; modern, ilkeli bir eğitimle insan hayatına saygılı, din, ırk, siyasi eğilim ya da toplumsal sınıf farkı gözetmeden, mesleğinin onurunu koruyan, hastaya hizmette bilimsel verilerin kılavuz alındığı, etik kuralların benimsendiği hekimlik anlayışı ile; çalışanlarımızın memnun ve mutlu olduğu güler yüzlü, çağdaş uluslararası düzeyde tanınan ve çevreye saygılı sağlık hizmeti vermektir.
Mersin Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Mersin Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Mersin Üniversitesi Kampüsü 33343 YENİŞEHİR – MERSİN
Telefon Tel:0 (324) 241 00 00
Fax Fax:0 (324) 241 00 98
E-Mail E-Mail:hastane@mersin.edu.tr
Mersin Üniversitesi Hastanesi Nerede
Mersin Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Mersin Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mersin Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Mersin Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Mersin Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp Anabilim Dalı, Adli Tıp Anabilim Dalı, Aile Hekimliği Anabilim Dalı, Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Dermatoloji Anabilim Dalı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı, Gögüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Halk Sağlığı Anabilim Dalı, İç Hastalıkları Anabilim Dalı, Kardiyoloji Anabilim Dalı, Klinik Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı, Nöroloji Anabilim Dalı, Nükleer Tıp Anabilim Dalı, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Radyoloji Anabilim Dalı
Mersin Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Mersin Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -