Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi olarak sağlık hizmetlerinde; etik değerleri, güveni, saygınlığı, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini temel ilke edinen ve kurumsal kimliği ile öne çıkan bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi olarak; uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz.
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mah., 31035. Sk. No:11, 33330 Mezitli/Mersin
Telefon Tel:0(324)357 58 00 444 12 53
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@mersinortadogu.com.tr
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Nerede
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Randevu Alma
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Aile Hekimliği, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya, Check-Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji ve Kozmetoloji, Estetik, Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Girişimsel Radyoloji, Göğüs Cerrahisi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Hemodiyaliz, Hematoloji, Jinekolojik Onkoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Onkoloji, Mikrobiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Uyku Bozuklukları ve Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Doktorları
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -