Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi

2001 yılında kurulan Mersin Özel Sağlık Hizmetleri Diyaliz merkezlerimizde hastalarımıza hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır. Sağlık hizmetimizi çalışan ve hasta güvenliği çerçevesinde standartlara uygun , etkin, verimli, kaliteli, güleryüzlü hizmet anlayışı ile tercih edilen bir kurum olmaktadır.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği hastalığı bulunan hastaların yaşam kalitesini yüksek tutmak ve diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mh. İsmet İnönü Bul. No:41/B Merkez/MERSİN  
Telefon 0 324 329 25 00
Fax 0324 328 09 24
E-Mail info@atamersin.com

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezii Nerede
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Diyet & Beslenme

Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ata Mersin Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -