Özel Markasi Hospital Hastanesi

Biz sağlık hizmetini insan sağlığı ve mutluluğu için kullanan herkes için ulaşılabilir, çalışanların gurur duyduğu ve çalışmak istediği model olmayı başarmış, çağdaş ve akredite bir sağlık kurumu olmak için yola çıktık. Kendimizi kişisel ve hastane olarak bilim, vicdan, sosyal etik ve ilkelerden asla taviz vermeden, insanlık onuruna saygılı, şeffaf, dürüst, güvenilir ve bölgede en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adama düşüncesindeyiz. Sağlık hizmetlerinin insanlık için anlam, önlem ve kutsallığının bilincindeyiz. ‘Halka hizmetten daha üstün hizmet yoktur ‘ inanç ve anlayışı bizim yaşam felsefemizdir. Bu inanç ve anlayışla bölge insanını kucaklayan Markasi Hastanesi tüm Kahramanmaraş ve yakın coğrafya için en önde gelen referans merkezi olacaktır.Markasi Hastanesi; Sağlık hizmetine ve topluma, ilmi, ruhsal ve davranışsal fayda sağlayacak, değer katacak kişilerle çalışmayı prensip edinmiştir. Sunduğumuz hizmetin kişilerin gönlünde yer edinmekten daha reel bir ölçütü yoktur. Öncelikle amacımız hiçbir bireye Fiziksel ve ruhsal açıdan zarar vermemektir. Yapılan işlemleri en kısa sürede gerçekleştirmek, kişilerin zamanını ve emeğini tüketmeden sonuca odaklanan bir sistemle çalışmaktayız.

Özel Markasi Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Markasi Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yavuzselim Mah.73045 Sok.No:32/A Dulkadiroğlu /Kahramanmaraş
Telefon 0 344 231 62 62
Fax
E-Mail

Özel Markasi Hospital Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Markasi Hospital Hastanesi Nerede
Özel Markasi Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Markasi Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Markasi Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Markasi Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Markasi Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nefroloji

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Göğüs Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Çocuk Cerrahisi

-Üroloji

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Yeni Doğan Yoğun Bakım

-Yoğun Bakım

Özel Markasi Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Markasi Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -