Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

<p>Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerini toplumun her kesimine insan gücünün ve teknolojinin verdiği imkanlarla veriyoruz. Herkesin sağlık hizmetlerini eşit ve kaliteli bir şekilde almaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Tüm çalışanlarımızla bu ilke doğrultusunda çalışıyoruz. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla hasta memnuniyeti ve tedavi başarısını üst seviyelerde tutmak istiyoruz. verimli, güvenilir, güler yüzlü, toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yavuz Selim Mh. 73051. Sk Recep Tayyip Erdoğan Blv. Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş  
Telefon 0.344 236 68 25
Fax 0.344 236 46 95
E-Mail kmaras.adsh@saglik.gov.tr

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Sterilizasyon

-Röntgen

-Eczane

-Diş Protez Laboratuvarı

-Ameliyathane – Servis

-Hasta İletişim Birimi

-Çalışan Hakları

-Poliklinikler

-Kurum Hekimliği

Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Kahramanmaraş Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -