Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

Önce “Sağlık ve Sevgi” ilkesi ile hastalarımıza uluslar arası kalite standartlarında, insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek etik’ini temel alarak; insanımızın gereksinim duyduğu sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmaya çalışmaktır. Son teknolojileri en üst seviyede, en iyi şekilde kullanan, gelecek teknolojileri kendine hedefleyen, kurallarını, standartlarını, meslek ahlakını her zaman çağ standartlarında tutan; hasta maliyetlerini hasta lehine kullanan, hasta haklarına ve hastanın hekim seçme özgürlüğüne saygılı, hasta için aldığı kararları hastasıyla paylaşarak duygusal ve tıbbi tedavileri birlikte uygulayan, Kahramanmaraş’da hizmet standartlarını yükselterek sürdürmektir.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres ismet Paşa Mahalllesi Yeni Hükümet Cad. 10. Sokak No:6 Dulkadiroğlu /Kahramanmaraş
Telefon (0 344) 223 93 00
Fax (0 344) 221 16 11
E-Mail hayat@hayathastanesi.com.tr

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Nerede
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Randevu Alma
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-Ortopedi

-Dermatoloji

-KBB

-Çocuk Hastalıkları

-Nöroloji

-ÜROLOJİ

-Beyin Ve Sinir Cerrahi

-Dahiliye

-Hızlı Menü

-Acil

-Beyin Cerrahi

-Çocuk Hastalıkları

-Dermatoloji

-Genel Cerahi

-İç Hastalıkları

-Kadın Doğum

-KBB

-Nöroloji

-Ortopedi

-Üroloji

-Radyoloji

-Diyet Polikliniği

-Psikoloji Polikliniği

Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Doktorları
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -