Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi

Önce “Sağlık ve Sevgi” ilkesi ile hastalarımıza uluslar arası kalite standartlarında, insan hakları ve çevreye saygılı, çağdaş değerleri ve meslek etik’ini temel alarak; insanımızın gereksinim duyduğu sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmaya çalışmaktır. Son teknolojileri en üst seviyede, en iyi şekilde kullanan, gelecek teknolojileri kendine hedefleyen, kurallarını, standartlarını, meslek ahlakını her zaman çağ standartlarında tutan; hasta maliyetlerini hasta lehine kullanan, hasta haklarına ve hastanın hekim seçme özgürlüğüne saygılı, hasta için aldığı kararları hastasıyla paylaşarak duygusal ve tıbbi tedavileri birlikte uygulayan, Kahramanmaraş’da hizmet standartlarını yükselterek sürdürmektir.
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:İsmet Paşa Mahalllesi Yeni Hükümet Cad. 10. Sokak No:6 Dulkadiroğlu /Kahramanmaraş
Telefon Tel:(0 344) 223 93 00
Fax Fax:(0 344) 221 16 11
E-Mail E-Mail:hayat@hayathastanesi.com.tr
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Nerede
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Randevu Alma
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği, Ortopedi, Dermatoloji, KBB, Çocuk Hastalıkları, Nöroloji, ÜROLOJİ, Beyin Ve Sinir Cerrahi, Dahiliye, Hızlı Menü, Acil, Beyin Cerrahi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Genel Cerahi, İç Hastalıkları, Kadın Doğum, KBB, Nöroloji, Ortopedi, Üroloji, Radyoloji, Diyet Polikliniği, Psikoloji Polikliniği
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesi Doktorları
Kahramanmaraş Özel Hayat Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -