Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi

Hizmet vermiş olduğumuz teşhise dayalı sağlık sektöründe; teknolojiyi takip eden, sürekli iyileştirmeleri yapan, hijyenik bir ortamda, hasta memnuniyetini göz ardı etmeksizin, kaliteli sarf malzemeler ve cihazlar kullanarak hızlı ve güvenilir sonuç vermenin bilincinde olan; sürekli eğitimi sağlanan takım ruhuna sahip personelimizle hastalarımıza yardımcı olmaktır. Özel sağlık kuruluşları açarak yada resmi-özel ayrımı gözetmeksizin diğer sağlık kuruluşlarıyla işbirliği yaparak Nükleer Tıp, Radyoloji, Laboratuar uygulamaları alanındaki en geniş kapsamda, Türkiye’de, güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri vermek ve bunu yaparken, tanıtım, eğitim ve araştırma faaliyetlerinde bulunarak bilim dallarının gelişip ilerlemesine ve bu alanda yurdumuzda istihdam olanağı yaratılmasına da katkıda bulunmaktır.

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İsmet Paşa Mah. Trabzon Cad. 12 Şubat Apt. Kat:2 No:3-4 (Vilayet Karşısı) Kahramanmaraş/onikişubat
Telefon 0 (344) 221-7266
Fax
E-Mail

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Nerede
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

B-İYOKİMYA

-MİKROBİYOLOJİ

-HORMON

-NÜKLEER TIP

Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kahramanmaraş Gama Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -