Özel Uğur Göz Hastanesi

Göz sağlığı alanında ve özel hastanecilik anlayışında standartları yükseltmek ve teknolojiyi yakından takip ederek bölgemizde ve Türkiye de referans bir sağlık kurumu olmaktır. Hastaların en iyi şekilde tedavi olduğu, çalışanların severek mesai yaptığı, doktorların, mesleğin onurunu ve paylaşmanın keyfini hissederek en ideal şartlarda mesleğini icra ettiği örnek bir sağlık kurumu olmak ve tüm bunların yanında Kahramanmaraş a yönelik sağlık turizmi başlatarak bölgemize bir katma değer sağlamaktır.En kısa zamanda 10 uzman göz hekiminin görev yaptığı, branş polikliniklerinde hastaların konsüle edilerek değerlendirildiği, günde 400 muayene, haftada 300 ameliyatın yapıldığı, ulusal kongrelerde bilimsel tebliğler yapan fiziksel büyümeden ziyade sürekli kendimizle yarışarak kalite standardımızı hep yükseğe taşımak, fiziksel büyümeden ziyade sürekli kendimizle yarışarak kalite standardımızı hep yükseğe taşımak, Türkiye’nin en iyi göz hastanelerinden birisi olmak ve birazda hayal gücümüzü çalıştırırsak 100 yıl sonra bile unutulmayacak bir marka oluşturmak.

Özel Uğur Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Uğur Göz Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15 Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ
Telefon 0 344 235 44 44
Fax 0 344 235 44 53
E-Mail info@ugurgoz.com

Özel Uğur Göz Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Uğur Göz Hastanesi Nerede
Özel Uğur Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Uğur Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Uğur Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Uğur Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Uğur Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Katarakt Tedavisi

-Excimer Lazer

-Keratokonus Tedavisi

-Refraktif Cerrahi

-Retina Bölümü

-Kornea

-Çocuk Muayenesi

-Yetişkinlerde Görme Muayenesi

-Üveit Tedavisi

-Kontakt Lensler

-Şaşılık Tedavisi

-Göz Tembelliği

-Glokom Tedavisi

-Oküloplasti

-Nöro Oftalmoloji

-Tedavi Lazerlerimiz

-Acil Sağlık Hizmeti

Özel Uğur Göz Hastanesi Doktorları
Özel Uğur Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -