Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Dulkadiroğlu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Mehmet Akif Mah. Vakıf Cad. No: 61 Kahramanmaraş / Mehmet Akif  
Telefon 0 (344) 236 65 01
Fax (344) 236 65 04
E-Mail maras2@fmc-ag.com

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Nerede
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezii Randevu Alma
  Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel FMC Kahramanmaraş Kahraman Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -