Özel Sular Vatan Hastanesi

Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmeti veren, ismini kurumsallaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz. Sağlık hizmeti alanında en iyisi olmak için; yenilikleri takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, Kahramanmaraş ve çevresindeki sağlık kurumlarıyla hizmet gücünü birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kullanım başarısını gösteren marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.
Özel Sular Vatan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sular Vatan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12 Kahramanmaraş
Telefon Tel:0 344 223 60 60
Fax Fax:0 344 225 26 27
E-Mail E-Mail:info@ozelvatanhastanesi.com
Özel Sular Vatan Hastanesi Nerede
Özel Sular Vatan Hastanesi Randevu Alma
Özel Sular Vatan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sular Vatan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sular Vatan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sular Vatan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyetetik, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, İç Hastalıkları, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Dahiliye ve Nefroloji
Özel Sular Vatan Hastanesi Doktorları
Özel Sular Vatan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -