Özel Lamed Görüntüleme Merkezi

LaMED Görüntüleme Merkezi Ocak 2004 tarihinde kuruldu. Mesleki tecrübelerimizin en fazla olduğu mammografi ve ultrasonografi cihazları ile yola çıktık. Cihazlarımız o tarihte kullanılan son teknolojilerdi. İzmir’in ilk CR-mammografi cihazı ve yüksek rezolüsyonlu renkli Doppler ultrasonografi cihazı, bir doktor, bir teknisyen ve bir sekreter kadrosu ile hizmet vermeye başladık. Geçen yıllar içerisinde teknolojik gelişmeleri takip etmeyi bırakmadık. Konumuzda hep TEKNOLOJİK ÖNDER olmayı hedefledik.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Lamed Görüntüleme Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 1355 Sokak No:5/7 Alsancak / İzmir  
Telefon 02324642233
Fax
E-Mail info@lamed.com.tr

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Nerede
Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Randevu Alma
Özel Lamed Görüntüleme Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Lamed Görüntüleme Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-MANYETİK REZONANS GÖRÜNTÜLEME (MR)

-TOMOSENTEZ (3 BOYUTLU) DİJİTAL MAMOGRAFİ

-RENKLİ DOPPLER ULTRASONOGRAFİ

-KEMİK DANSİTOMETRİ

-DİJİTAL RÖNTGEN

-BİYOPSİ UYGULAMALARI

Özel Lamed Görüntüleme Merkezi Doktorları
Özel Lamed Görüntüleme Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -