Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova

Alfa Tıp Sağlık Grubu olarak sunduğumuz sağlık hizmetlerin de öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetişim anlayışıyla hizmet sunmayı öngörüyoruz.Alfa Tıp Sağlık Grubu; Uzmanlaştığımız branşlarda sağlık hizmeti sunumu için tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak, Hasta haklarına ve hasta yakınlarına saygı duyarak, Her yaş grubu için sağlık hizmetinin zaruri ve temel bir ihtiyaç olduğunu benimseyerek, Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için ulaşılabilir bir sağlık hizmeti verebilmek, Kendilerini mesleklerine adamış ve insana değer veren sağlık personelleriyle güler yüzlü bir sağlık sunmak.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Hakkında İçerikler
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova İletişim Bilgileri

Adres Adres:Mithat Paşa Caddesi Numara: 247/A Balçova – İzmir
Telefon Tel:0 (232) 278 81 11 0 (232) 278 81 11
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:balcova@alfatip.com.tr

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Nerede
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Randevu Alma
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçovanden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçovanden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Bölümleri ve Servisleri
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, ANESTEZİ VE REANİMASYON, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, CHECK-UP KLİNİĞİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ / CİLDİYE, SPOR HEKİMLİĞİ ( SPORCU SAĞLIĞI ), FONKSİYONEL TIP, GASTROENTEROLOJİ, GENETİK, OZON TEDAVİSİ, DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI), KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI, MEDİKAL ESTETİK, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ, ENDOKRİN, BESLENME VE DİYET, GÖZ HASTALIKLARI, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, GENEL CERRAHİ, KARDİYOLOJİ, NÖROLOJİ, PSİKOLOJİ
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova Doktorları
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçovande görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -