Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi mevzuata uygun, hasta ve çalışan haklarını önemseyen, memnuniyetin sürekliliğini sağlayarak kaliteden ödün vermeyen, mükemmeliyetçi, güler yüzlü, etik ve güvenilir sağlık hizmetini teknolojik standartlarda sunmaktadır.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Şehit Fethi Bey Blv. 99 Basamak İş Hanı No:43
Telefon Tel:0 (232) 445-6767
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Nerede
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Göz Hastalıkları
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezi Doktorları
Özel Konak Kardiyoloji Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -