Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay

Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, tanı ve tedavide lider bir kurum olmak. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’ nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Hakkında İçerikler
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay İletişim Bilgileri
Adres Adres:İnönü Cad. No:443 /17/18 Hakim Evleri
Telefon Tel:0 (232) 231-4545
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Nerede
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Randevu Alma
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hataynden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hataynden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Bölümleri ve Servisleri
Glokom, Excimer Lazer, Catalys, Göz Kapağı Estetiği, Katarakt, Akıllı Lensler, Multifokal / Torik, Göz Kapağında Et Beni
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hatay Doktorları
Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hataynde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -