Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi

Kurumumuz 2008 yılında faaliyete geçmiş olup bir kardiyolji ayaktan teşhis ve tedavi merkezidir. Kurumumuz bünyesinde 3 uzman doktor, 3 hemşire, 3 sekreter ve diğer alanlarda hizmet veren toplam 12 kişi çalışmaktadır. Kurumumuz hafta içi mesai saatlerinde hafta sonu yarım gün olarak faaliyet göstermektedir.
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres: İnönü Caddesi No:388/B Hakimevleri – Hatay / İZMİR
Telefon Tel:0232 243 76 73 0232 243 17 62-0232 245 04 69
Fax Fax:0232 243 76 73
E-Mail E-Mail:…
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Nerede
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Randevu Alma
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezi Doktorları
Özel Medikalp Kardiyoloji Dal Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -