Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi

Alfa Tıp Sağlık Grubu olarak sunduğumuz sağlık hizmetlerin de öncelikle kaliteyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, hasta haklarını gözeterek yaygın ve bütünleşik bir yapı içerisinde uygun ekonomik koşullarda, modern yönetişim anlayışıyla hizmet sunmayı öngörüyoruz.Alfa Tıp Sağlık Grubu; Uzmanlaştığımız branşlarda sağlık hizmeti sunumu için tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayarak, Hasta haklarına ve hasta yakınlarına saygı duyarak, Her yaş grubu için sağlık hizmetinin zaruri ve temel bir ihtiyaç olduğunu benimseyerek, Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmek için ulaşılabilir bir sağlık hizmeti verebilmek, Kendilerini mesleklerine adamış ve insana değer veren sağlık personelleriyle güler yüzlü bir sağlık sunmak.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Hakkında İçerikler
Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi İletişim Bilgileri

Adres Kazimdirik Mah. 6244 Sk. No:1 (Forum Bornova Kavşağı Yakını) Bornova – İZMİR  
Telefon

0 (232) 262 28 28

0 (232) 264 67 67

Fax
E-Mail info@alfatip.com.tr

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Nerede
Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Randevu Alma
Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Kardiyoloji

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Radyoloji

Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibi Doktorları
Özel Alfa Tıp Merkezi Çamdibinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -