Özel Su Hospital Hastanesi

Özel Su Hospital olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak üzere; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, Kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimler ile sağlık hizmeti sunmaktır.Özel Su Hospital olarak, Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Su Hospital Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Su Hospital Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:1397 Sokak No:1 Kahramanlar İzmir Türkiye
Telefon Tel:90-232-488-2488
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@ozelsuhospital.com
Özel Su Hospital Hastanesi Nerede
Özel Su Hospital Hastanesi Randevu Alma
Özel Su Hospital Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Su Hospital Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Su Hospital Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Su Hospital Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Diş Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahisi, Gastroentoroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Onkoloji, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Obezite Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Sağlıklı Beslenme ve Diyet, Tüp Bebek, Üroloji, Yenidoğan, Yoğun Bakım
Özel Su Hospital Hastanesi Doktorları
Özel Su Hospital Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -