Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

İstanbul Aesthetic Center Cerrahi Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir. Bu çerçevede misafirlerimize sunduğumuz tıbbi hizmetlerde etik anlayış ve kişiye özel tedavi metodlarına sadık kalarak güvenilirliği garanti ederiz. Misafirlerimizden aldığımız güven ve başarı ile geleceği bugünden yakalayarak hizmet alanımızı genişletmekteyiz.

İstanbul Aesthetic Center İstanbul’un merkezinde Şişli Esentepe’de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu’da, Metro ve Metrobüs’e yürüme mesafesinde, ulaşımı kolay bir bölgede bulunan merkezimiz, 2 katlı otopark ve vale hizmeti sunmaktadır.

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Esentepe Mahallesi, Keskin Kalem Sk. No:1, 34394 Şişli/İstanbul  
Telefon 0 212 211 34 31
Fax 0 212 212 17 00
E-Mail info@istanbulaestheticcenter.com

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Nerede
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Estetik Cerrahi

-Saç Ekimi ve Saç Sağlığı

-Medikal Estetik

-Diş Hekimliği

Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -