Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi

İstanbul Aesthetic Center Cerrahi Tıp Merkezi gelişmiş teknolojik cihazları ve her biri kendi branşında tecrübeli doktor ve çalışan kadrosuyla, sizler için en iyi hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir Plastik Cerrahi Hastanesidir. Bu çerçevede misafirlerimize sunduğumuz tıbbi hizmetlerde etik anlayış ve kişiye özel tedavi metodlarına sadık kalarak güvenilirliği garanti ederiz. Misafirlerimizden aldığımız güven ve başarı ile geleceği bugünden yakalayarak hizmet alanımızı genişletmekteyiz. İstanbul Aesthetic Center İstanbul’un merkezinde Şişli Esentepe’de hizmet vermektedir. Zincirlikuyu’da, Metro ve Metrobüs’e yürüme mesafesinde, ulaşımı kolay bir bölgede bulunan merkezimiz, 2 katlı otopark ve vale hizmeti sunmaktadır.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Esentepe Mahallesi, Keskin Kalem Sk. No:1, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon Tel:0 212 211 34 31
Fax Fax:0 212 212 17 00
E-Mail E-Mail:info@istanbulaestheticcenter.com
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Nerede
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Estetik Cerrahi, Saç Ekimi ve Saç Sağlığı, Medikal Estetik, Diş Hekimliği
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Aesthetic Center Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -