Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinin temelleri 2000 yılında Uzman Psikiyatrist Dr. Tanju Sürmeli tarafından atıldı. Yine aynı yıl Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback sisteminin uygulamaları ve psikiyatrik hastalarda Amerikan standartlarında objektif olarak uygulanan teşhis ve tedavi yönteminin çalışmaları başladı. Yaşam Sağlık, bireylere, çiftlere ve ailelere tıbbi etik kurallar ve psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet verir, eğitim ve terapi programları oluşturur ve Türkiye’de ilk defa uygulanan Neurofeedback beyin eğitim yöntemini uygular. Misyonumuz Yaşam Sağlık, misyonunu, bireylerin, çiftlerin, ailelerin daha sağlıklı bir hayat için hedefledikleri süreçleri, bilimsel temelli çözümler üreterek gerçekleştirmektir. Hedeflerimiz ve İlkelerimiz Taşıdığımız sosyal sorumluluk doğrultusunda ve tıbbi etik kurallar çerçevesinde insanlara hizmet vermeye çalışırız. Yaşam Sağlık, dünyada bilimsel saygınlığı olan ülkelerin uyguladığı Neurofeedback beyin eğitimi yönteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcısıdır Ekibimiz Etik kurallara bağlı, araştırmacı ve sorumluluk sahibi bir kadroyla hizmet vermektedir.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Kore Şehitleri Cad. No:49 Esentepe  
Telefon 0 (212) 347-2208
Fax
E-Mail

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Nerede
Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Randevu Alma
Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite

-Öğrenme Güçlüğü Ve Disleksi

-İnternet Bağımlılığı

-Migren

-Kafa Travması

-Epilepsi(Sara)

-Tourette(Tik)

-Down Sendromu

-Zihinsel Engellilik

-Otizm

-Asperge

-Serebral Palsi(Spastik Çocuk)

-Yalan Söyleme

Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği Doktorları
Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -