Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi

Evrensel ve etik değerler çerçevesinde, ağız ve diş sağlığı eğitimi ile tedavi hizmeti veren, güçlü öğretim üyesi kadrosu ile klinik tedavi hizmetlerinin niteliğini sürekli arttıran ve bu alanda gereksinim ve sorunlara uluslararası standartlarda yanıt verebilen; yenilikçi, öncü ve referans alınan bir Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi olmaktır. Diş hekimliğinde tanı ve hasta tedavi hizmetlerini uzman hekim kadrosu ile takım ruhu içerisinde, bireysel (individuel) tedavi yaklaşımını esas alarak çağdaş bilgi, beceri ve ileri teknoloji ile gerçekleştiren, Ağız ve diş sağlığı koruyucu uygulamalarını ve düzenli kontrollerini tutum haline getirmiş ve böylece uzun ömürlü diş tedavileri sunan, Toplumun ağız ve diş sağlığı bilincinin geliştirilmesi ve korunması için bilimsel toplantılar düzenlenmesine destek veren, bu konuda Üniversite, kamu ve özel sektör kurumları, sivil toplum kuruluşları ile işbirliği yaparak sosyal sorumluluk projeleri geliştiren, Toplumun ağız ve diş sağlığı konusunda bilgilendirilmesi ve eğitilmesi amacıyla kitap, dergi, broşür ve benzeri basımların yapılmasına, yazılı ve görsel basın organlarında programların düzenlenmesine destek veren, Hastalarının ve meslektaşlarının haklarına ve etik değerlere saygı gösteren bir Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi olmaktır.

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Hakkında İçerikler
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İstanbul Şişli Gülbahar Mah. Oya Sok. No:23/A  
Telefon 444 98 63
Fax
E-Mail

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Nerede
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Randevu Alma
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi

-Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

-Anestezi

-Endodonti

-Ortodonti

-Pedodonti

-Periodontoloji

-Protetik Diş Tedavisi

-Restoratif Diş Tedavisi

Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi Doktorları
Okan Üniversitesi Mecidiyeköy Diş Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -