Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği

Humanite Psikiyatri Merkezi depresyondan şizofreniye, panik ataktan takıntılara kadar her türlü psikiyatrik ve psikolojik soruna hastaya özel tedavi çözümler sunmaktadır. Merkezimiz evrensel üniversite, bilimsel disiplin ve standardını; hizmet sunumunda, klinik sorumluluk, etik ilkeler ve insancıl yaklaşımı esas almaktadır. Merkezimizde hizmetler öğretim üyesi sorumluluğunda, kendi alanlarında uluslararası düzeyde uzmanlaşmış bir ekip tarafından bütünlük içerisinde sunulmaktadır. Ekip; psikiyatri uzmanı, konsültasyon liyezon psikiyatrisi uzmanı, çocuk – ergen psikiyatrisi, klinik psikolog, aile ve eş terapisi uzmanı, psikiyatrik tıp alanında uzmanlaşmış hemşireler ve mediatörden oluşmaktadır. Psikiyatri hastalarını, aile ve toplumdan koparmadan, hastane hizmetlerinin tümünü tedavi edici ortam içinde sunan, yatış gereksiminin azaltan Gün Hastanesi Modeli gerektiğinde kısa süreli gözlem ve yatış olanağı hastaların topluma yeniden işlevsel ve üretken katılımına yönelik Rehabilitasyon ünitesi Tıbbi – fiziksel hastalığı olan ya da cerrahi girişim uygulanmış hastalara tüm psikiyatrik tedavi ve psikososyal destek imkanı.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Esentepe Gazeteciler Sitesi Matbuat Sokak No:25 Esentepe/Şişli/İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 274 78 78
Fax
E-Mail info@humanitepsikiyatri.com

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Nerede
Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Randevu Alma
Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Aile ve Çift Terapisi

-Bağımlılık

-Biyokimya Laboratuvarı

-Cinsel İşlev Bozuklukları

-Çocuk Ergen Psikiyatrisi

-Dahiliye

-Diyet ve Beslenme (Psikodiyet)

-EEG Laboratuvarı

-EMDR Tedavisi

-Hasta Takibi

-Kanser Psikiyatrisi

-Klinik Psikiyatri

-Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi

-Mediasyon

-Nöroloji

-Psikiyatride Gün Hastanesi

-Psikoeğitim

-Psikoterapiler

-Rehabilitasyon Servisi

-Sağır Psikolojisi

-Testler

-Yaşlılık Psikiyatrisi

Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği Doktorları
Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -