Özel İstanbul Tıp Merkezi

“En üstün hizmet insana hizmettir” inancıyla; *Etik değerlerden asla ödün vermeden, *Bilimsel ilkelere bağlı,dürüst,güvenilir, *Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincine sahip, *Toplum sağlığına katkıda bulunmayı onur addeden, *Koşulsuz hasta memnuniyetine odaklı, *Manevi değerleri ön planda tutan, *Çalışanlarına verdiği değerle,sektöründeki en iyi personelin çalışmaktan onur duyduğu, *İnsanın hak ettiği önem ve saygıyı, sunan hizmet anlayışı… İstanbul Tıp Merkezi; Çağdaş bilgi ve teknolojideki son gelişmelere paralel olmak üzere; *Konusunda uzman kadrolarla, *Bilimsel düzeyde halk sağlığına katkı sağlayan, *Yüksek kaliteyi en mükemmel hizmet olarak sunan, *Akademik bir referans noktası olarak anılan, *İhtisas veren bir hastane olmayı hedeflemektedir.
Özel İstanbul Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şht. Ertuğrul Kabataş (Esentepe) Cad. No:30 Gülbağ Mecidiyeköy – Şişli – İst
Telefon Tel:0 212 217 9535
Fax Fax: 0 212 217 9534
E-Mail E-Mail:…
Özel İstanbul Tıp Merkezi Nerede
Özel İstanbul Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil
Özel İstanbul Tıp Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -