Özel İstanbul Tıp Merkezi

“En üstün hizmet insana hizmettir” inancıyla; *Etik değerlerden asla ödün vermeden, *Bilimsel ilkelere bağlı,dürüst,güvenilir, *Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincine sahip, *Toplum sağlığına katkıda bulunmayı onur addeden, *Koşulsuz hasta memnuniyetine odaklı, *Manevi değerleri ön planda tutan, *Çalışanlarına verdiği değerle,sektöründeki en iyi personelin çalışmaktan onur duyduğu, *İnsanın hak ettiği önem ve saygıyı, sunan hizmet anlayışı… İstanbul Tıp Merkezi; Çağdaş bilgi ve teknolojideki son gelişmelere paralel olmak üzere; *Konusunda uzman kadrolarla, *Bilimsel düzeyde halk sağlığına katkı sağlayan, *Yüksek kaliteyi en mükemmel hizmet olarak sunan, *Akademik bir referans noktası olarak anılan, *İhtisas veren bir hastane olmayı hedeflemektedir.

Özel İstanbul Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Şht. Ertuğrul Kabataş (Esentepe) Cad. No:30 Gülbağ Mecidiyeköy – Şişli – İst  
Telefon 0 212 217 9535
Fax  0 212 217 9534
E-Mail

Özel İstanbul Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel İstanbul Tıp Merkezi Nerede
Özel İstanbul Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel İstanbul Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel İstanbul Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel İstanbul Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Psikiyatri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

Özel İstanbul Tıp Merkezi Doktorları
Özel İstanbul Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -