Özel Intertıp Üroloji Kliniği

Kliniğimiz Türkiye’de ESWL tedavisini ilk başlatan kliniklerden birisidir. 1989 yılından beri aralıksız olarak İstanbul Mecidiyeköy’de hizmet vermektedir. Konusunda Uzman Doktorlarımız ile en kısa zamanda hastalığınıza müdahale edilip gerekli tedavi uygulanmaktadır. Kurucularımızdan , Op. Dr. Kürşat Aksu, Yr. Dç. Dr. Bülent ŞEN, Uzun Yıllar Konusunda Uzmanlaşmış Ekip İle, Üst Düzey Sağlık Hizmeti Verir Hale Getirmişlerdir. Özel İntertıp Polikliniğimizde, ESWT, ESWL, ÜRODİNAMİ, EREKSİYON TEDAVİ Uygulanmaktadır. Ağrısız Acısız Ve Ameliyatsız Ses Dalgaları İle Böbrek Taşı, Mesane Taşı Kırıyoruz. Alman Yapımı WOLF 3000 Piezolith Ultrasonografik Odaklı Cihaz İle Ağrısız Ve Anestezisiz Olarak Taşların Kırılmasını Sağlıyoruz.Bu Makine Tüm Dünyada Taş Kırılma Esnasında Ağrıya En Az Sebebiyet Veren Cihazdır.
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Hakkında İçerikler
Özel Intertıp Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Büyükdere Caddesi Oya Sokak Devran Apt. Kat 4 Daire 8 No: 2/1 Gayrettepe / Istanbul
Telefon Tel:0212 217 55 88-0212 217 55 89
Fax Fax:0212 217 55 87
E-Mail E-Mail:info@tastedavi.com
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Nerede
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Randevu Alma
Özel Intertıp Üroloji Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Intertıp Üroloji Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Bölümleri ve Servisleri
ESWL, ESWT, ÜRODİNAMİ
Özel Intertıp Üroloji Kliniği Doktorları
Özel Intertıp Üroloji Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -