Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi

Centrium İstanbul Avrupa yakasında ulaşımın merkezinde, Zincirlikuyu-Gayrettepe’de hizmet vermektedir. Merkezi konumu ve tam donanımlı hastanesi ile hastaları için kaliteli hizmeti kolayca ulaşılabilir kılmayı hedeflemektedir. Uzman kadrosu ile kulak burun boğaz, estetik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik ve diş birimleri ile faaliyet göstermektedir. 12 katlı, 4 bin metrekarelik kapalı alandan oluşan, en üst düzey teknik ve teknolojik standartlara sahip Centrium olarak; KBB, Saç Ekimi, Plastik carrahi, Medikal Estetik ve Diş uygulamalarıyla tanı ve tedavi hizmetleri sunuyoruz. Konuklarımızın; kendisini iyi, sağlıklı, güzel ve mutlu hissetmesi için, kişiye özgü tedavi protokolleri çerçevesinde sağlık hizmetleri veriyoruz. İyiliğiniz ve mutluluğunuz için, uzmanlıklarını tek bir çatı altında buluşturan, daha hızlı daha nitelikli ve sonuç odaklı bir sağlık dünyasıyız.
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kore Şehitleri Cad. No:2 Zincirlikuyu, Şişli, İstanbul Türkiye, TR 34394
Telefon Tel:444 9 454
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@mayaestetik.com
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
SAÇ, DİŞ, KBB, Fox Eyes, Fransız Askısı, İple Yüz Germe (Örümcek Ağı Estetiği), Ameliyatsız Kaş Kaldırma, Fokuslu Ultrason, Lazerle Yüz Germe, Yüz & Dudak Dolgusu, Göz Altı Işık Dolgusu, Kemik Dolgusu, Yanak Dolgusu, Burun Dolgusu, Çene Dolgusu, Şakak Dolgusu, Boyun – Gıdı Dolgusu, Hidrofilling (Aquafilling) Meme Dolgusu, Botoks, Botoksla Yüz İnceltme – Diş Sıkma Botoksu, Botoksla Terleme Tedavisi, Botoksla Migren Tedavisi, Diş Eti Estetiği (Gummy Smile), Kolajen Yüz Germe – Kolajen Terapi, Mezolifting (Cilt Mezoterapisi), Vampire Face Lift, GRP Tedavisi, PRP Tedavisi, Ozon Terapi, Somon DNA Tedavisi, Kök Hücre ile Yüz Gençleştirme, CİLT, EPİLASYON, İNCELME SELÜLİT, ALGOLOJİ, AYAK,
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Centrium KBB ve Plastik Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -