Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Dentinal A tipi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi; uluslararası standartlar doğrultusunda, evrensel sağlık hizmetlerine uygun, daha geniş kitlelere hitap eden, teknolojik gelişmelerle bütünleşen, son derece güler yüzlü, hasta haklarına saygılı, ağız ve diş sağlığı alanında sürdürülebilir hizmet veren kurum olma bilinciyle Diş Hekimi Hıdır BUDAK tarafından kurulmuştur. Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, sağlık sisteminin geldiği son noktada ulusal ve uluslararası ihtiyaçları ve tıpta yaşanan teknolojik gelişimi göz önünde bulundurarak düzenlenmiştir. 1220 metrekare kullanım alanı içinde 3 yataklı servis, 15 dental klinik, genel anestezi ve sedasyon üniteleri, dental tomografi ve panoramik röntgen cihazlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Merkezimizde bunlara ek olarak, DENTİNAL engelli vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için asansör dahil her türlü kolaylık sağlanmıştır. Güler yüzlü ve ilgili personellerimizle birlikte Mersinliler’e hak ettikleri modern sağlık hizmetini sunmak için hazırız.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Menteş Mah. İstemihan Talay Cad. No:59/A /Mersin  
Telefon 0 (324) 502-0347
Fax
E-Mail

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -