Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi

Hızla gelişen sağlık sektöründe yeni bir vizyon anlayışı ile hizmet veren ve Sağlığın Gülen Yüzü olmaya devam eden Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Tarsus’da da kaliteli hizmet anlayışını sizlere sunmaktadır. Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Sağlık hizmetinde; güveni, saygınlığı ve hasta memnuniyetini temel ilke edinmiş, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile de öne çıkan, uluslararası düzeyde örnek bir kuruluş olma yolunda hızla ilerlemektedir. Ortadoğu Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeterek tüm ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini çağdaş standartlarda sunan bir kuruluştur.

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Caminur Mah. 0806 Sok. No:11 Tarsus/MERSİN  
Telefon 0 (324) 614-7100
Fax
E-Mail info@tarsusortadogucerrahitip.com

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dahiliye

-Ortopedi

-Üroloji

-Kardiyoloji

-Kulak Burun Boğaz

-Beyin ve Sinir Cerrahisi

-Nöroloji

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Radyoloji

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Genel Cerrahi

-Dermatoloji (Cildiye)

-Anestezi

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Acil 7/24

Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mersin Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -