Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluşuz. Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde yer almayı, uluslararası alanda tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki uygulamaları takip ederek gelişimine katkıda bulunmayı ve bu çalışmaları akademik ortamda da sürdürmeyi hedefleyen bir sağlık kuruluşuyuz.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Abide-i Hurriyet Cad. No: 166 Şişli – İstanbul
Telefon Tel:444 0 436
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Nerede
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Randevu Alma
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Biyokimya, Cilt Sağlığı (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ergen Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları Klinik Mikrobiyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nörolojik Bilimler Merkezi, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Psikoloji, Radyoloji, Tüp Bebek / IVF Merkezi, Üroloji, Varis / Damar Cerrahisi, Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi Doktorları
Özel Ataşehir Florence Nightingale Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -