Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi, açıldığı günden beri deneyimli ve yetkin sağlık kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısıyla, 7 gün 24 saat Ataşehirlilerin sağlık ihtiyaçlarını karşılıyor. Tıbbın tüm branşlarında hizmet veren merkezde, günübirlik ameliyatlar da yapılıyor. Radyoloji Bölümü; MR, CT, Mammografi, Röntgen, Ultrason ve Panaromik Röntgen’den oluşan cihaz parkı ile son teknolojileri kullanıyor. Spor yaralanmaları konusunda ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor. Kas, tendon, yumuşak doku, eklem, kemik gibi yaralanmalar ve sinir sıkışmaları gibi spor yapanlarda karşılaşılan sağlık sorunlarına özel tıbbı çözümler geliştiriliyor. Bu alanda ESWT cihazıyla spor yaralanmasına bağlı olarak gelişen sorunların tedavisine destek veriliyor. Cilt sağlığı ve gençliği için özel hizmetlerin ve günübirlik cerrahi girişimlerin yapıldığı merkezde, hastanın olabildiğince çabuk bir şekilde işine ve gündelik hayatına geri dönmesini sağlayacak estetik ve dermatolojik uygulamalar da yapılıyor. Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde lazer epilasyon, Fraksiyonel Lazer ve Ultrasonik Bölgesel Zayıflama yöntemleri uzman hekim kontrolünde uygulanıyor. Fraksiyonel Lazer ile gebelik sonrasına, ergenlik dönemine ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı, ciltte oluşan izlerin tedavisinde başarılı bir azalma sağlanıyor. Ultrasonik Bölgesel Zayıflama yöntemi ile karın, bel ve basen bölgelerinde, diyet ve spora rağmen biriken yağların yok edilmesi hedefleniyor. Son teknoloji lazer epilasyon uygulamalarıyla da, istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No.36  
Telefon 0 (216) 655-4444
Fax
E-Mail

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Nerede
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Anestezi

-Baş Ağrısı Kliniği

-Beslenme ve Diyet

-Check-Up Merkezi

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dermatoloji

-Diyabet Kliniği

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Genel Cerrahi

-Göğüs Hastalıkları

-Göz Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Kardiyoloji

-Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları

-Lazer Tedavi

-Meme Kliniği

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Plastik

-Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi

-Psikiyatri

-Radyoloji

-Saç Ekim Merkezi

-Üroloji

Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -