Özel Eren Hastanesi

Hasta, çalışan memnuniyetini ve güvenliğini ön planda tutarak, deneyimli kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Nitelikli ve güler yüzlü çalışanları ile ; tıbbi etik kurallardan ödün vermeksizin, hasta ve yakınlarının, hastane çalışanlarının ve tedarikçilerinin güvendiği, beklentilerinin karşılandığı yurtiçi ve yurt dışında önder bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Eren Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Eren Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Küçükbakkalköy Mahallesi, Kayışdağı Cd. 57/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
Telefon Tel:05059907874
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@erenhastanesi.com.tr
Özel Eren Hastanesi Nerede
Özel Eren Hastanesi Randevu Alma
Özel Eren Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eren Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Eren Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Eren Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
NÖROLOJİ, ACİL SERVİS, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, BESLENME VE DİYETETİK, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, GÖZ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, LABORATUVAR, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOG, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ, ANESTEZİ VE REANİMASYON, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ
Özel Eren Hastanesi Doktorları
Özel Eren Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -