Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul Ataşehir’de uzun yıllardır sağlık hizmeti veren bir kurumdur. 2006 yılında Ataşehir’de kurulmuş olan Tıp Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikolojik Danışmanlık, Beslenme ve Diyetetik bölümleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir.Tıp Merkezimiz Uzman Doktor, Fizyoterapist, hemşire, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır.2006 yılında kurulmuş merkezimiz ; aqua terapi ile fizyoterapiyi birleştirip özel bir konsept oluşturmuştur. Bu alanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Hedefimiz, Atafiz kapısından giren her hastayı sağlıklı ve gülen yüzlerle uğurlayabilmektir. Bu konuda yurt içinde ve yurt dışında eğitimlerini tamamlamış mesleklerinde ünlerini hak etmiş uzman kadromuz, bilgi ve tecrübelerini güleryüzle pekiştirip, hastalarımıza en etkin tedaviyi uygulayabilmenin haklı gururunu taşımaktadır. Ekibimize en son teknoloji ile donanmış alet ve teknik donanımlarımız destek vermektedir. Koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesini amaç edinmiş hastanemiz, enerji kesintisi riskini tamamen ortadan kaldıran kesintisiz güç kaynağımız ve birçok teknolojik altyapıyla çağdaş hastane şartlarını rahatlıkla karşılayan fiziksel ortamıyla kaliteyi hedef alarak hastaların hizmetine sunmaktadır. Teknolojik altyapılı binamızla, uzman doktor kadromuzla, güler yüzlü ve eğitimli çalışanlarımızla amacımız; İstanbul’da ve Türkiye’de en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Atilla İlhan Cad. Efe Sok (Eski Nil Sok). No: 10 K.Bakkalköy / Ataşehir / İSTANBUL
Telefon

0216 575 9

444 0530 927 15 20

Fax
E-Mail info@atafiz.com

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Nerede
Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Atafiz FTR Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Atafiz FTR Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon

-Beslenme & Diyet

-Endoskopi Ve Kolonoskopi

-Evde Sağlık Hizmeti

-Psikolojik Danışmanlık

-Dil Ve Konuşma Terapisi

-Onkolojik Cerrahi

-İleri Laparoskopik Cerrahi

-Morbid Obezite Cerrahisi

-Saç Ekimi

-Sağlık Turizmi

-Pulmoner Rehabilitasyon

-Kardiyak Rehabilitasyon

Özel Atafiz FTR Tıp Merkezi Doktorları
Özel Atafiz FTR Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -