Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ataşehir’de kurduğumuz 5 katlı ve toplam 1000 metrekare alanda hizmet veren kliniğimiz Ortodonti, Çocuk Diş Sağlığı, Estetik Dişhekimliği, İmplantoloji, Diş Beyazlatma, ve Cerrahi işlemlerinin uygulandığı toplam 8 klinik ünitesi ve 3 boyutlu modelleme laboratuvarıyla sizlere en kaliteli sağlık hizmetini sunmayı hedeflerliyoruz. Sizin ve ailenizin rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmeniz için kliniğimizde özel otopark, vale servisi, bahçe ve çocuk oyun salonu hizmetinizdedir.

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Küçükbakkalköy Mh. Elmalı Sokak No:7 Ataşehir/İstanbul  
Telefon 0 (216) 576-4040
Fax
E-Mail

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı 

Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel Allianoi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -