Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi

Hasta güvenliğini ön planda tutan, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgiyi ve son teknolojiyi kullanan, sürekli eğitim politikasını destekleyen; hastalarının, hasta yakınlarının ve çalışanlarının memnuniyetine odaklanan hizmetlerimizle hastanemizi en çok tercih edilen sağlık kuruluşu yapmak.Sağlık hizmeti sunmanın ciddi bir sorumluluk olduğu bilinciyle, adımızı aldığımız “etik” değerler ışığında çalışmak; yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla doğru tanı ve tedavi yöntemlerini kullanarak lider hastaneler arasında yer almak.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Küçükbakkalköy Mah. Işıklar Cad. No: 28 Ataşehir / İstanbul  
Telefon 0 850 222 3845
Fax
E-Mail bilgi@estethica.com.tr

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Nerede
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ

-SAÇ EKİMİ VE SAÇ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞi

-SAĞLIKLI YAŞAM VE BESLENME

-AKUPUNKTUR

-VARİS KLİNİĞİ

-İBN-İ SİNA GELENEKSEL TIBBI

-KOZMETİK DERMATOLOJİ

-ZAYIFLAMA KLİNİĞİ

Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezi Doktorları
Özel Estethica Ataşehir Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -