Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi

Özel Avicenna Hospital Ataşehir kurulduğundan bu yana insan sağlığını amaç olarak benimsemiş bir sağlık kuruluşudur. Kaliteli sağlık hizmetlerinden herkesin faydalanması en büyük hedefimizdir. Avicenna Hastanesi Tek yataklı olan hasta odaları, hemşire yatağında haberleşmeye imkan sağlayan alarm sistemi, merkezi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendisine almasını sağlayan hasta yatakları, modern tıbbi cihazları, deneyimli uzman kadrosu, eğitimli sağlık personeli, tam donanımlı ambulansı, 24 saat faal olarak çalışır acil ekibi erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile siz değerli halkımızın hizmetindedir.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ataşehir, Küçükbakkalköy mah. Kayışdağı Cad. No:47 İstanbul
Telefon Tel:0 (216) 574 10 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@avicennaint.com
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dermatoloji | Cildiye (Deri Hastalıkları), Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları | Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz | KBB, Laboratuvar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Saç Ekimi, Üroloji, Yoğun Bakım (Anesteziyoloji ve Reanimasyon)
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -