Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi

reklam
Özel Avicenna Hospital Ataşehir kurulduğundan bu yana insan sağlığını amaç olarak benimsemiş bir sağlık kuruluşudur. Kaliteli sağlık hizmetlerinden herkesin faydalanması en büyük hedefimizdir.Avicenna Hastanesi Tek yataklı olan hasta odaları, hemşire yatağında haberleşmeye imkan sağlayan alarm sistemi, merkezi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendisine almasını sağlayan hasta yatakları, modern tıbbi cihazları, deneyimli uzman kadrosu, eğitimli sağlık personeli, tam donanımlı ambulansı, 24 saat faal olarak çalışır acil ekibi erişkin ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile siz değerli halkımızın hizmetindedir.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ataşehir, Küçükbakkalköy mah. Kayışdağı Cad. No:47 İstanbul
TelefonTel:0 (216) 574 10 00
FaxFax:…
E-MailE-Mail:info@avicennaint.com
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Nerede
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Randevu Alma
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ağız ve Diş Sağlığı,Beslenme ve Diyet,Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji),Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları,Dermatoloji | Cildiye (Deri Hastalıkları),Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göğüs Hastalıkları,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları | Dahiliye,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Kulak Burun Boğaz | KBB,Laboratuvar,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi,Psikiyatri,Psikoloji,Radyoloji,Saç Ekimi,Üroloji,Yoğun Bakım (Anesteziyoloji ve Reanimasyon)
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesi Doktorları
Özel Avicenna Ataşehir Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -