Bartın Özel Aktıp Merkezi

Hasta odaklı, alanındaki gelişmeleri takip ederek , uygun koşuıllarda hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayacak hizmetler sunmaktadır. Hasta-hasta yakını ve çalışanların memnuniyetini sağlayarak, sürekli gelişen ve büyüyen, Batı Karadeniz bölgesinde tercih edilen bir hastane olmayı öngörüyoruz.
Bartın Özel Aktıp Merkezi Hakkında İçerikler
Bartın Özel Aktıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Kemer Köprü 151. Cad. No:2 Merkez / BARTIN
Telefon Tel:0378 228 88 88 – 444 0 384
Fax Fax:0378 228 85 05
E-Mail E-Mail:saglik@aktip.com.tr
Bartın Özel Aktıp Merkezi Nerede
Bartın Özel Aktıp Merkezi Randevu Alma
Bartın Özel Aktıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Özel Aktıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Bartın Özel Aktıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Özel Aktıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Acil
Bartın Özel Aktıp Merkezi Doktorları
Bartın Özel Aktıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -