Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

reklam
1999 yılında kurduğumuz Özel Sevgi Polikliniği ilçemizdeki ilk özel sağlık kuruluşu olmuş ve 2008 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüştür.Aynı dönem içerisinde farklı bir şirket ve ortaklık yapısıyla Tıp Merkezi kurulum çalışmalarına 2005 yılının nisan ayında başladık. Bina inşaatımızın yapımına temmuz ayında gün hastanesi mevzuatını dikkate alarak sürdürdük. Nihayetinde 16 Ekim 2006 tarihinde ilk poliklinik hizmetimizi verdik. Sonrasında Tıp merkezi olma yönünde çalışmalarımız 31 Temmuz 2007 tarihinde meyvesini verdi ve halen Tıp Merkezi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2 Çaycuma/Zonguldak
TelefonTel:0 (372) 615-8080
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Nerede
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Genel Cerrahi,Ortopedi ve Travmatoloji,Biyokimya,Acil
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -