Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi

1999 yılında kurduğumuz Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi, ilçemizdeki ilk özel sağlık kuruluşu olmuş ve 2008 yılına kadar faaliyetlerini sürdürmüştür. Aynı dönem içerisinde farklı bir şirket ve ortaklık yapısıyla Tıp Merkezi kurulum çalışmalarına 2005 yılının nisan ayında başladık. Bina inşaatımızın yapımına temmuz ayında gün hastanesi mevzuatını dikkate alarak sürdürdük. Nihayetinde 16 Ekim 2006 tarihinde ilk poliklinik hizmetimizi verdik. Sonrasında Tıp merkezi olma yönünde çalışmalarımız 31 Temmuz 2007 tarihinde meyvesini verdi ve halen Tıp Merkezi olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mahalle Nihat Kantarcı Caddesi Doğu Sok. No:2 Çaycuma/Zonguldak  
Telefon 0 (372) 615-8080
Fax
E-Mail

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Nerede
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Biyokimya

-Acil

Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Çaycuma Sevgi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -