Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve diş sağlığı hizmetinde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sürekli gelişmeyi hedefleyen Sağlık hizmetinde; hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan etik sorumluluk ve kararlılıkla,kaliteli kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır güvenilir ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Tuna Mah Ömer Tepesi Mevkii Şehit Cem Kanbur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi BARTIN
Telefon Tel:0 3782287864
Fax 0 3782287866
E-Mail E-Mail:bartinadsm74@gmail.com
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
https://bartinadsm.saglik.gov.tr/
Bartın Şehit Cem Kanbur Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -