Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi

Bartın şehir merkezinde 07/11/2003 tarihinden itibaren hizmet veren Merkezimiz özel sağlık kuruluşu olmanın sorumluluğu ile yarıtımlarını geliştirmiştir. Bu bilinçle bir çok branşta, halkımıza nitelikli ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmanın öncülüğünü yapmayı görev bilmiş, hasta ve yakınlarının memnuniyetini en iyi şekilde gerçekleştirme ve hizmette sürekli yüksek standartlara erişme arzusuyla sağlıklı bir yaşamı insanlara sunmayı ilke edinmiştir.
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kırtepe Mahallesi 168. Cadde No:9-1/1 Bartın/Merkez
Telefon Tel:0378 228 80 80
Fax Fax:0378 228 80 81
E-Mail E-Mail:bilgi@bartinyasamtipmerkezi.com.tr
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Nerede
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Acil
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezi Doktorları
Özel Bartın Yaşam Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -