Bartın Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen hastane olmaktır.
Bartın Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bartın Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Tuna Mahallesi 846. Cadde No: 15 74100 Merkez/BARTIN
Telefon Tel:0 (378) 227 76 20 – 21 – 22 – 23
Fax 0 (378) 227 73 38
E-Mail E-Mail:…
Bartın Devlet Hastanesi Nerede
Bartın Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bartın Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları, Endokrinoloji Uzmanı, Gastroenteroloji Uzmanı, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Kalp Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi, Üroloji Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Palyatif Bakım Merkezi, Uyku Laboratuvarı, Diyaliz Ünitesi, Gebe Okulu, Evde Sağlık Hizmetleri, Diyabet Okulu, Yoğun Bakım Hizmetleri
Bartın Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -