Bartın Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetimizi çalışan ve hasta güvenliği çerçevesinde etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği hastalığı bulunan hastaların yaşam kalitesini yüksek tutmak, böbrek nakline hazırlamak ve diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler

Özel Bartın Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Göbucağı Mah. 114. Cd. No:74 74100 BARTIN/MERKEZ  
Telefon (0378) 227 73 90
Fax (0378) 227 73 91
E-Mail bartindiyaliz@gmail.com

Bartın Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Nerede

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Randevu Alma

Bartın Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Bartın Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-Acil

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Doktorları

Bartın Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -