Bartın Diyaliz Merkezi

Sağlık hizmetimizi çalışan ve hasta güvenliği çerçevesinde etik ilkelerden asla ödün vermeden çağdaş tıp biliminin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatılmış uzman kadromuz ile tüm kaynakları etkin kullanarak, hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, bilimsel temele dayalı, güvenilir, güler yüzlü, yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktır.Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek yetmezliği hastalığı bulunan hastaların yaşam kalitesini yüksek tutmak, böbrek nakline hazırlamak ve diyaliz sektöründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Özel Bartın Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler

Özel Bartın Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Göbucağı Mah. 114. Cd. No:74 74100 BARTIN/MERKEZ  
Telefon Tel:(0378) 227 73 90
Fax Fax:(0378) 227 73 91
E-Mail E-Mail:bartindiyaliz@gmail.com

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Nerede

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Randevu Alma

Etimessgut Özel Bartın Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları

Etimessgut Özel Bartın Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

Hemodiyaliz Acil

Özel Bartın Diyaliz Merkezii Doktorları

Etimessgut Özel Bartın Diyaliz Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -