Bartın Ata Diyaliz Merkezi

Özel Ata CN Diyaliz Merkezi Bartın ve çevre illerde diyaliz hizmetleri vermektedir. Merkezimizde Gambro Innova marka 18 adet Negatif (Temiz), 3 adet Hcv (+), 1 adet Hbs (+) ve 1 adet yedek olmak üzere 18 makina ile hizmet vermekteyiz.

Bartın Ata Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Bartın Ata Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Gölbucağı Mah. 107. Cad. No:46 BARTIN/MERKEZ  
Telefon Tel:0 (378) 228-2226
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Bartın Ata Diyaliz Merkezii Nerede
Bartın Ata Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Etimessgut Bartın Ata Diyaliz Merkezii nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bartın Ata Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bartın Ata Diyaliz Merkezii nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Bartın Ata Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz, İç Hastalıkları (Dahiliye)
Bartın Ata Diyaliz Merkezii Doktorları
Etimessgut Bartın Ata Diyaliz Merkezii nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -