Antalya Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

reklam
Ağız ve diş sağlığı hizmeti sunumunda; bireylere, topluma ve diğer kurumlara öncülük etmek.İnsan haklarına saygılı, etik değerler ışığında, çevreye duyarlı, hasta, çalışan ve paydaşların memnuniyetinin sağlandığı, sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun ağız ve diş sağlığı kalitesini yükseltmektir.
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Oba Mh., Fidanlık Cd. No:85 Alanya / ANTALYA
TelefonTel:0 242 519 1944
Fax0 242 519 1928
E-MailE-Mail:alanya.adsm@saglik.gov.tr
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
POLİKLİNİKLER,PROTEZ LABORATUVARI,GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ,STERİLİZASYON,EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ,
Antalya Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -