Özel Alanya Yaşam Hastanesi

Hastanelerimizde, tıbbın en temel doğrusu olan,önce zarar vermemek ilkesiyle etik değerlerden ödün vermeden, insanımızın mutluluğuna hizmet edecek, Nitelikli, güvenilir ve bilimsel bir sağlık hizmetini,hasta haklarını gözeterek, tüm ihtiyaç, istek ve beklentileri karşılayan,Güvenilir, ulaşılabilir, kesintisiz, düzeyli ve yüksek hizmet kalitesi ile hastalarımızı birinci derecede yakınlarımız gibi görerek,hasta memnuniyetini daima ön planda tutacak şekilde, 365 gün / 24 saat, bize ihtiyacı olanların sağlık sorunlarını gidermek görevimizdir.Hastalıkların önlenmesi, teşhisi ve tedavisinde tüm insanlara Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunarak güvenilir hastaneler grubu olmak. Sağlık sektörü ve hastanelerimiz için bilgili ve donanımlı sağlık profesyonelleri alanına alanına yatırım yapmak.
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Alanya Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şekerhane Mah. Refik Bakalım Sok. No:3 Alanya / ANTALYA
Telefon Tel:0 (242) 212 0 555
Fax Fax:0 (242) 513 80 14
E-Mail E-Mail:…
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Alanya Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Alanya Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji (Bevliye), Kardiyoloji, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıklar), Göğüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Nöroloji, Alerji Testleri, Check – Up Merkezi, Endoskopi Laboratuvarı, Endoskopik Cerrahi Merkezi, ESWT (Topuk Dikeni,Tendinit Tedavilerinde), Göz Hastalıkları, Kardiyoloji Laboratuvarı, Odyoloji, Radyoloji Laboratuvarı, Solunum Fonksiyon Testleri, Uyku Laboratuvarı, Üroloji Laboratuvarı, Girişimsel Radyoloji (Organ, Biyopsi, HSG, Nefrostomi), Ağrı Ünitesi (ağrı blokajı), Cerrahi Yoğun Bakım, Dahiliye Yoğun Bakım, Koroner Yoğunbakım, Yenidoğan Yoğunbakım
Özel Alanya Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Alanya Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -